top of page

warsztaty - obrazy strukturalne
 

struktu.jpg

Obrazy strukturalne są cudowne ponieważ przybierają bardzo zróżnicowane formy. Od grubych warstw past po delikatne zaznaczenia tekstury. Można w nich łączyć przeróżne media i techniki co sprawia, że nigdy się nie nudzą i ciągle można wymyślać nowe sposoby by je upiększyć. Na warsztatach poznacie podstawy tworzenia struktur, pokażę wam jak w prosty i tani sposób możecie uzyskać bardzo różne tekstury oraz jak za pomoca przeróżnych mediów, które być może plątają się wam gdzieś po szafkach, uzyskacie piękne efekty! Standardowo na moich warsztatach, złoto będzie na planie głównym :)

 

Celem jest przede wszystkim świetna zabawa i odpoczęcie po calym tygodniu pracy.

Kolejny termin: na okres letni warsztaty zawieszone :)

Gdzie

Makerspace Kraków,

Obrońców Modlina 5

Rezerwacja

Wyślij maila na justbecausepanda@gmail.com. Jeśli termin jest ogłoszony otrzymasz dane do przelewu i zostaniesz wpisany na listę uczestników. Jeśli nie ma ogłoszonego terminu zostaniesz wpisany na listę osób chętnych i zostaniesz poinformowany jako pierwszy o dostępnych terminach.

Czas trwania

3.5-4 godziny w zależności od tempa grupy

Paragon czy faktura?

konieczności wystawienia faktury należy poinformować mnie podczas rejestracji na wydarzenie. Wystarczy, że podasz mi swój NIP.

Cena

280zł od osoby

Odbiór obrazów

Obrazy zabieracie ze sobą tego samego dnia

Zobaczcie, co otrzymacie w cenie:

  • okrągłą bazę 20cm na mniejszy obrazy żeby się 'rozkręcić' (obraz 'grubszy')

  • płótno 40/50cm na nasz obraz główny (ten do powieszenia nad łóżko, obowiązkowo ;))

  • 10 kolorów farb akrylowych do wyboru + metaliczna farba złota

  • pasta strukturalna + różne dodatki do uzyskania ciekawych efektów

  • do twojego użytku będą różnej wielkości pędzelki, szpachelki, markery

  • materiały zabezpieczające, takie jak kilka par gumowych rękawiczek, jednorazowy fartuszek, taśmę malarską do zabezpieczenia obrazu, mokre chusteczki czy folia malarska do zabezpieczenia miejsca pracy

  • papierowe kubeczki, patyczki do mieszania farb

Kilka słów o mnie:

Prowadzę w Krakowie różnego rodzaju warsztaty malowania obrazów abstrakcyjnych od ponad 2 lat i na moich warsztatach było już około 230 osób. Głównie zajmuję się fluid art, ale zaczynałam moją przygodę z abstrakcją właśnie od obrazów strukturalnych i zajmują one ważne miejsce w moim artystycznym sercu :) 

Abstrakcją zajmuję się już od ponad 4 lat ale od dziecka uwielbiam tworzyć w przeróżnych technikach i wieloma mediami, rzeźbiłam nawet figurki z kredy i masła :D 

Z wykształcenia jestem programistą i ten zawód wykonuję na codzień jednak tworzenie odgrywa ogromną rolę w moim życiu, praktycznie codziennie coś powstaje z moich rąk, od rysunków, wyszywanych kwiatków, misek z gliny po coraz to bardziej wymyślne zabawki dla mojego kota (szybko się nudzi). Nie skupiam się na jednej technice, tworzę to co danego dnia sprawia mi najwięcej satysfakcji.

Moim celem jest przede wszystkim przekazanie wam radości tworzenia i pokazanie ze sztuka, zwłaszcza sztuka abstrakcyjna, jest naprawdę dla każdego.

bottom of page